مجله Contemporary OB/GYN برای متخصصین زنان، زایمان و مامایی تهیه و ارائه شده است. این مجله به صورت ماهانه منتشر می گردد و شامل بخش های مختلفی می باشد از جمله بخش خبری در حوزه سلامت و بهداشت زنان، بخش قانونی و همچنین جدیدترین مقالات و نکات سلامت زنان و مامایی.

مجله Total Health ماهانه منتشر می گردد که مسائل مربوط به پزشکی، تناسب اندام، تغذیه، مراقبت های زیبایی و داروهای گیاهی را پوشش می دهد. این مجله مقالاتی در زمینه جلوگیری از روند پیری، شرایط بالینی، درمان بیماری ها، سلامت و بهداشت مردان، سلامت و بهداشت زنان، رژیم غذایی، مکمل ها، سلامت و بهداشت روان، درمان های شخصی، محیط زیست ومصاحبه ها را منتشر می نماید.

مجله Life Extension منبعی برای جستجو و دستیابی به اطلاعات پزشکی، سلامتی و بهداشت، افزایش طول عمر و تغذیه مناسب است. برای مطالعه در مورد آخرین تحقیقات انجام شده در حوزه پزشکی، کاهش بیماری ها و جلوگیری از روند پیر شدن، مجله Life Extension را انتخاب نمائید، این مجله ماهانه منتشر می گردد.

مجله Medical Economics یک منبع منحصر بفرد برای پزشکان پرمشغله است که مشاوره تخصصی و مطالب کاربردی در حوزه مالی، شغلی و حرفه ای که برای موفقیت به آن نیازمندند را ارائه می دهد. این مجله به صورت ماهانه منتشر می گردد و با مطالعه آن دنیای پزشکی را از دریچه اقتصاد بنگردید.

مجله Managed Healthcare executive مقالات و اطلاعاتی را در زمینه مدیریت برای پزشکان و تمامی افرادی که در حوزه سلامت و بهداشت فعالیت دارند، ارائه می دهد. با مطالعه این مجله از استراتژی های کسب و کار، سیاست، تکنولوژی و بهترین راهکارها برای رسیدن به موفقیت، باخبر گردید.

هدف از مجله خبری Drug Topics تهیه و آماده سازی اطلاعات بالینی، حرفه ای، تجاری، حقوقی برای داروسازان پرمشغله امروز است که بتوانند گزارشات و اخبار مربوط به تمام جنبه های داروسازی را سریع و آسان مطالعه نمایند. این مجله مطالب مفیدی را در زمینه کسب و کار و داروخانه در اختیار داروسازان قرار می دهد.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه