زردزخم عفونت پوستی بسیار مسری است. این عفونت با ایجاد زخم های قرمز و تاول آغاز می شود. در این مقاله علائم، علل، عواقب، تشخیص و درمان زرد زخم بررسی شده است.
داروهای ضد ویروس آنفلوانزا برای درمان عفونت آنفلوانزا خصوصا در افرادی که در معرض عواقب این عفونت قرار دارند، تجویز می شوند.
تب مالت نوعی بیماری عفونی است که میان انسان و دام مشترک است. این بیماری معمولا از طریق غذای آلوده مانند گوشت خام یا شیر پاستوریزه نشده منتقل می شود. در این مقاله روش های تشخیص و درمان تب مالت بررسی شده است.
عفونت آنفلوانزا یک عفونت ویروسی است که علائمی را سبب می گردد و عواقب آن بیشتر در افرادی که در گروه های پرخطر قرار گرفته اند ظاهر می شود.
آنفلوانزا عفونت ویروسی است که در افرادی با شرایط خاص موجب بروز عواقب خطرناک می شود.
سوزاک یک بیماری مقاربتی است که تست سوزاک به منظور تشخیص آن در مردان و زنان انجام میگیرد.
عفونت کلامیدیا عفونت مقاربتی است که عامل باکتریایی دارد و در بیشتر موارد علائمی ظاهر نمی سازد. در این مقاله می خواهیم مطالبی را پیرامون علائم و عواقب این عفونت مطالعه کنیم.
نکاتی در درمان اچ ای وی به مواردی می پردازد که بیماران مبتلا به این بیماری در روند درمان اچ ای وی باید به آن توجه داشته باشند. امروزه درمان اچ آی وی با توجه به کشف داروهای جدید با تاثیر و کیفیت بسیار بهتری نسبت به گذشته انجام می‌شود. اچ‌ آی‌ وی اکنون یک بیماری لاعلاج نیست و درمان‌ های موثری دارد.
صفحه1 از6

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه

لیست بهترین متخصصین بیماری های عفونی