خبرنامه Harvard Women’s Health Watch تمامی اطلاعاتی را که زنان برای زندگی سالم تر نیاز دارند را در اختیار آنان قرار می دهد و همچنین به سوالات متداول زنان در زمینه سلامت و بهداشت پاسخ می دهد، سوالاتی مانند آیا شما در معرض بیماری های قلبی قرار دارید؟ اگر شما تغذیه سالم و مناسبی داشته باشید، آیا همچنان به مکمل ها نیاز دارید؟ آیا دارو های جدید از ابتلا به سرطان سینه جلوگیری میکنند؟ آیا ورزش های ساده مانند پیاده روی و حرکات کششی تاثیر بسزایی در سلامت شما دارد؟

مطالعه ماهانه خبرنامه Harvard Men’s Health Watch ساده ترین و آسان ترین روشی است که مردان می توانند برای بهبود وضعیت سلامتی خود انجام دهند، پزشکان دانشگاه هاروارد به شما کمک خواهند کرد تا با ارائه روش هایی جهت کاهش استرس، کاهش فشار خون، کاهش ریسک ابتلا به سرطان، کاهش ابتلا به بیماری های مفصلی و استخوانی شما زندگی بهتر و طولانی تر را تجربه کنید.

برای کنترل وضعیت سلامتی خود می توانید خبرنامه Harvard Health Letter را مطالعه نمایید. در این خبرنامه می توانید راه حل های ساده و کاربردی برای درمان مشکلات سلامتی متداول مانند نحوه کاهش درد زانوها، کاهش ریسک حملات قلبی و غیره را بیابید.

در خبرنامه Harvard Heart Letter هر ماه اطلاعاتی در رابطه با نحوه تغذیه سالم و توصیه هایی جهت ورزش مناسب برای افزایش سلامتی قلب و سلامت عمومی خود دریافت خواهید کرد. همچنین در این خبرنامه شما اطلاعاتی در رابطه با آخرین دستاوردها در زمینه داروها و درمان ها و مشاوره های پزشکان دانشکده پزشکی هاروارد در رابطه با عوارض جانبی داروها، تداخلات دارویی و روش های نوین در اعمال جراحی را می خوانید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه